Kurumsal img

Hakkımızda

Firmamız; 2000 yılından itibaren, özel sektörde birlikte çalışmaya başlayan iş ekibi tarafından bilgi ve tecrübe birikimlerini bir araya getirerek Denizli Ahmet Nazif Zorlu organize sanayi bölgesinde 1000 m² kapalı alana sahip arazi üzerinde HASAN MİRZAMLI KURUYEMİŞ MAKİNALARI adıyla kurularak, siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.
İşimiz tecrübemiz anlayışıyla yola çıkan firmamızın amacı sektörüne uygun iş tecrübemizi teknolojik yeniliklerle geliştirerek sizlere sunmaktır.
Kuruyemiş işleme makineleri konusundaki engin tecrübemiz ve bilgi birikimimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre veya özel isteklerine yönelik çok alternatifli çözümler üretebilmekteyiz.

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan hızlı eksiksiz ve kesintisiz hizmet sağlayarak müşterilerimizin talep ettiği ürünleri yüksek kalite uygun fiyatla üretip kısa sürede teslim ederek müşteri memnuniyetinde sürekliliği sağlayan müşteri beklentilerini ve gereksinimlerini uygun şekilde analiz ederek koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışan, mevcut pazarını genişletip ürün kalitesini ve servis ağını müşterilerinin isteği doğrultusunda geliştirerek bölgemizde en kaliteli ürünü en uygun fiyata müşterilerine sunan, sektörüne yön veren öncü bir işletme olan firmamız arge çalışmaları ile istenen kalite standartlarında hızla büyümektedir.

Vizyonumuz

Makine olarak bilgili , deneyimli konusunda uzman kadrosu ve teknolojisi ile kendini sürekli yenileyerek gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip ederek müşterilerine beklentilerin üstünde hizmet vererek Türkiye’de sektöründe lider dünya çapında aranan bir firma olmak.

10.000+

Mutlu Müşteri

100+

Makina Çeşidi

22+

Yıllık Tecrübe

Whatsapp